Zobacz na Allegro:

KomentarzePaneleAllegro.pl

Strona "o mnie"

  panele allegro

STRONA GŁÓWNA GALERIA KONTAKT E-SKLEP
english slovacko deutsch
Szukaj:
Zeskanuj numer tel
code
 

SZKŁO LACOBEL

Szkło lacobel jest bardzo chętnie stosowanym szkłem w nowoczesnych wnętrzach i ulubionym szkłem architektów i projektantów wnętrz.

Zastosowanie szkła lacobel optycznie powiększa przestrzeń i daje niepowtarzalne wrażenie wizualne. Szczególnie stosowane jest w biurach, restauracjach, sklepach ale i kuchniach, jadalniach, łazienkach, sypialniach oraz w przedpokojach i gabinetach.

Szkło lacobel przeznaczone jest wyłącznie do stosowania wewnątrz budynków.

1.     Kolory

W palecie kolorów występuje ok. 14 odcieni podstawowych Lacobel REF oraz 15 odcieni dodatkowych lacobel RAL. Dzięki szerokiej palecie kolorów można odważnie aranżować nowoczesne wnętrza.

2.     Gwarancja Jakości

Szkło lacobel cieszy się powodzeniem u naszych klientów nie tylko ze względu na kolory ale doceniają również dobra jakość tego produktu. Lakier pokrywający powierzchnię tafli nadaje jej trwałość oraz gwarantuje, że jej wygląd i barwa wraz z upływem czasu nie ulegną zmianie.

Farba stosowana w procesie produkcyjnym jest przyjazna dla środowiska. Oznacza to, że nie zawiera substancji chemicznych oraz metali ciężkich, które wpływałyby negatywnie na naturę

3.     Odporność

Szkło lacobel jest odporne na wysoką temperaturę maksymalnie do 120 stopni Celsjusza. Przy zastosowaniu dodatkowej floii bezpiecznej jego maksymalna wytrzymałość wynosi 80 stopni Celsjusza.

Lacobel odpory jest również na pronienie UV nie odbarwia się, nie bleknie.

4.     Łatwość w utrzymaniu

Szkło lacobel jest niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości ponieważ ma jednolitą i gładką powierzchnię. Zabrudzenia myje się płynem do mycia szyb i wyciera do sucha. Wystarczy niewielka ilość płynu do naczyń.

5.     Cięcie i obróbka Lacobelu

Tafle szkła lacobel tnie się jak szkło float i tak jak szkło float można je szlifować i wiercić w nim otwory.

Często wycinane są w lacobelu nietypowe wycięcia na gniazdka, przełączniki czy różnorodne dekoracyjne kształty.

6.      Łatwy montaż

Lacobel bardzo prosto się montuje na specjalnym kleju lub na taśmie samoprzylepnej. Szklany panel z lacobelu musi byś zamontowany szczelnie, by woda nie przedostała się na tylnią stronę.

 7.     Lacobel + piaskowanie

Dzięki zastosowaniu piaskowania na szkle lacobel otrzymujemy niepowtarzalne i oryginalne realizacje. Piaskuje się szkło od stony lakierowanej wypiaskowując lakier. Przy użyciu specjalnej folii do piaskowania w której wycięte są dowolne kształty uzyskuje się efekt kolorowego tła lub motywu.

Dekoracja wnętrz z użyciem lakierowanych tafli Lacobel jest czystą przyjemnością. 

Dostępne kolory lacobeli:

 

lacobele2.pnglacobele1.png

Zobacz galerięZobacz galerię zdjęć