Zobacz na Allegro:

KomentarzePaneleAllegro.pl

Strona "o mnie"

  panele allegro

STRONA GŁÓWNA GALERIA KONTAKT E-SKLEP
english slovacko deutsch
Szukaj:
Zeskanuj numer tel
code
 

LUSTRA ŁAZIENKOWE

Posiadamy w swojej ofercie lustra najwyższej jakości firmy AGC.

Dla klientów preferujących gotowe produkty przygotowaliśmy Lustra Seryjne.

1.    Rozmiary luster 

Wymiary luster seryjnych dostosowane są do tradycyjnych łazienek. Szerokość dopasowana jest do standardowej umywalki. Najbardziej typowa to 455mm. Wysokość uwzględnia standardowe odległości między umywalką a sufitem.

 2.    Kształt

Lustra seryjne mają kształty zazwyczaj prostokątów i kwadratów by pasowały do standardowej łazienki. Występują również w kształtach owali lub nietypowych z łukiem, zaokrągleniem czy oryginalnym ścięciem.

3.    Zdobienie luster

Lustra seryjne zdobione są gównie poprzez zastosowanie luster kolorowych (brąz, grafit, zieleń, niebieskie) jako dodatek do lustra srebro w którym przy przeglądaniu mamy obraz rzeczywisty.

4.    Oświetlenie lustra

Seryjne lustra zaprojektowane są z myślą o łazienkach w których jest ograniczona przestrzeń w związku z tym większość naszych luster jest przystosowanych do montowania w nich kinkietów by oświetlić przestrzeń przy lustrze.

Przy zastosowaniu kinkietu lustro dodatkowo odbija światło oświetlając łazienkę.

W swojej ofercie mamy wiele nowoczesnych i tradycyjnych kinkietów do wyboru.

Lustra oświetlone są również specjalnymi ledami podklejonymi od podlewu.

5.    Lustra z półką

Półka pod lustrem jest czasami bardzo przydatna dlatego stworzyliśmy linię luster seryjnych z dodatkowymi półeczkami montowanymi na specjalnych uchwytach w dole lustra. Półki wykonujemy ze szkła bezbarwnego, kolorowego czy też z lustra.

6.    Grubość

Lustra seryjne mają grubość podstawy 4mm a naklejone lustro jedno na drugie 3mm

7.    Rodzaj szlifu

Nasze lustra seryjne szlifowane są na trzy różne sposoby by sprostać gustom wszystkich naszych klientów. Na lustrach wykonujemy fazę najczęściej 10mm, szlif C-kant i tępienie.

Lustro z fazą wygląda szlachetniej i bardziej elegancko.

8.    Montaż

Lustra seryjne przymocowane mają od strony podlewu specjalne zaczepy do zamontowania na ścianę. Po przykręceniu haczyków do ściany nasze lustro wieszamy zwyczajnie jak obraz na ścianę.

 

Zobacz galerięZobacz galerię zdjęć